اکسیژن ساز 5 لیتری فیلیپس آمریکا

اکسیژن ساز 5 لیتری فیلیپس آمریکا

ناموجود

دستگاه اکسیژن ساز 5 لیتری فیلیپس آمریکا  Philips Ever Flo

 

دستگاه اکسیژن ساز فیلیپس  Philips Ever Flo، محصولی از کشور آمریکا است که برای استفاده ی اشخاصی که به

میزان اکسیژن زیادی نیاز دارند، بسیار کاربردی است.

 

معرفی دستگاه اکسیژن ساز فیلیپس  Philips Ever Flo

نتیجه بررسی ها بر روی این دستگاه ها نشان می دهد، اکثر دستگاه های تولید اکسیژن بزرگ، سنگین، پر سر و صدا بوده، و یا نیازمند نگهداری و رسیدگی مکرر هستند. اما Ever Flo  از کمپانی  Respironicsدر طراحی این مدل از دستگاه ها، بسیار منحصر به فرد، متمرکز و کارآمد عمل کرده است.

ویژگی های منحصر به فرد دستگاه اکسیژن ساز  Philips Ever Flo  برای افرادی که در منزل، نیاز به مراقبت های ویژه دارند یا بیمارانی که نیازمند اکسیژن هستند، این امکان را فراهم می سازد تا بتوانند زندگی راحت تر و دغدغه های کمتری داشته باشند. طراحی خاص این دستگاه باعث کاهش هزینه های کاربری آن شده است، ، کوچکی و زیبایی دستگاه و ذخیره سازی و تولید اکسیژن با حداقل هزینه برترین مزیت این دستگاه می باشد، این دستگاه ۵ لیتر اکسیژن در هر دقیقه تولید می کند، غلظت اکسیژن تولید شده توسط  دستگاه اکسیژن ساز فیلیپس آمریکا  Philips Ever Flo، 96 درصد است ، این دستگاه مجهز به سیستم هشدار دهنده ی افت غلظت اکسیژن و همچنین سیستم چک پیشرفته مجهز به چراغ هشدار است.

 

ویژگی های فنی محصول

این وسیله دارای کاربری آسان برای بیماران است، فضای کمتری نسبت به محصولات مشابه اشغال کرده و کمتر شبیه به یک دستگاه طبی یا پزشکی به نظر می رسد. اکسیژن ساز فیلیپس آمریکا  Philips Ever Flo، یکی از کم صدا ترین دستگاه های تولید اکسیژن دنیا با تولید صدای در حدود 40 دسی بل است. این دستگاه حرارت اندکی را تولید کرده و همچنین دارای سیستم قطع اتوماتیک برق در صورت بالا رفتن حرارت دستگاه می باشد. همچنین دارا بودن وزن سبک در حدود 14 کیلوگرم باعث حمل و نقل آسان آن می شود، دستگاه اکسیژن ساز 5 لیتری  Philips Ever Flo توانایی کار مداوم تا 24 ساعت را دارا بوده و فاقد فیلتر برای تولید اکسیژن است. کارکرد دستگاه با برق 220 ولت بوده و مصرف برق این دستگاه در حدود 300 وات می باشد.

 

تاییدیه ها و گارانتی محصول

دستگاه اکسیژن ساز فیلیپس آمریکا  Philips Ever Flo دارنده تاییدیه FDA آمریکا، دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد.

مشخصات
مشخصات اکسیژن ساز
نرخ خروجی اکسیژن : 5 لیتر
فشار خروجی : 5.5 PSI
هشدار شدن غلظت اکسیژن :
هشدار قطع شدن خروجی اکسیژن :
میزان صدا : 40 دسی بل
خلوص اکسیژن : 96 درصد
مشخصات عمومی
ابعاد : 58.4x 38 x 24.1
وزن : 14
کشور سازنده : آمریکا
برای اطلاعات بیشتر می توانید این محصول را در سایت اختصاصی آن مشاهده نمایید.
بازگشت به بالا
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×