پالس اکسیمتر کودک زیکلاس مد مدل QB

پالس اکسیمتر کودک زیکلاس مد مدل QB

0ریال
بنر صفحه محصول 1
بنر صفحه محصول 2
بنر صفحه محصول 3
بنر صفحه محصول 4

پالس اکسیمتر کودک زیکلاس مد مدل QB

آشنایی با دستگا پالس اکسیمتر کودک زیکلاس مد مدلQB

با توجه به اهمیتی که سلامت جسم برای هر فردی دارد ؛ توجه به شاخص‌های مختلف ، در دستیابی به سلامتی بسیار حائز اهمیت است. یکی از این شاخص‌ها ، توجه به میزان هموگلوبین اشباع یا سطح اکسیژن خون است. پالس اکسیمتر ، دستگاهی است که میزان هموگلوبین اشباع یا اکسیژن را اندازه گیری می‌کند. امروزه این دستگاه به سبب اهمیت استفاده از آن ، در اکثر خانه‌ها یافت می‌شود. این پالس اکسیمتر می تواند میزان اشباع اکسیژن محلول در خون را اندازه گیری کند و نتیجه دقیقی را به شما نمایش دهد.

این دستگاه مناسب کودکان طراحی شده است و استفاده از آن بسیار راحت است. برای استفاده از این دستگاه فقط کافی است پروب را روی انگشت سبابه ، لاله گوش ، نوک بینی یا انگشت شصت پا کودک را قرار دهید و دستگاه را روشن کنید ، پس از چند دقیقه نتیجه با دقت 2% درصد به شما از طریق صفحه نمایش به همراه ضربان قلب نمایش داده می‌شود. این دستگاه با باتری‌های لیتیومی قابل شارژ کار می‌کند. یکی از مزیت‌های دیگر این دستگاه ، سبک بودن و دارا بودن تنوع رنگ می‌باشد.

مشخصات فنی پالس اکسیمتر کودک زیکلاس مد مدلQB

طراحی شیک و زیبا مناسب برای کودکان در دو رنگ آبی و صورتی

قابلیت نمایش میزان SpO2 (میزان اکسیژن اشباع در خون) و واحد سنجش

نمایش مقدار و نمودار ضربان قلب به شکل سینوسی

دقت بسیاربالا

صفحه نمایش رنگی با کیفیت بالا

عملکرد آسان دستگاه، استفاده حتی در هنگام ضعف باطری

قابلیت تغییر جهت نمایش (با چرخاندن انگشت)

اخطار ضعف باطری

خاموشی خودکار پس از 5 ثانیه توقف در عملکرد

قابلیت ذخیره نتیجه پس از خاموش شدن دستگاه

اندازه و ابعاد کوچک، وزن سبک و مناسب جهت حمل

دوسال گارانتی

شیوه عملکردپالس اکسیمتر کودک زیکلاس مد مدلQB

پروب دستگاه را بر روی انگشت سبابه، شست پا، نوک بینی و نرمهٔ گوش قرار می‌دهیم، بر روی قسمت بالایی پروب یک دیود منتشر کنندهٔ نور وجود دارد که دو نور قرمز و مادون قرمز را منتشر می‌کند، نور از میان بافت‌ها عبور نموده (بافت بین پروب) و یک گیرندهٔ نوری آن را دریافت می‌کند و شریان را عبور میکند. نور قرمز توسط هموگلوبین و نور مادون قرمز توسط اکسی هموگلوبین جذب می‌شود، سپس این اطلاعات به خود دستگاه منتقل می‌شود و آن‌جا با یک محاسبهٔ لگاریتمی میزان اشباع هموگلوبین با اکسیژن مشخص می‌گردد.

عواملی که می تواند موج اختلال در ثبت نتیجه گردد

لاک ناخن، اختلالات عروقی، کسانی که فشار خون بالا یا پایینی دارند، دمای غیرعادی بافت، مستقیم تابیدن نور خورشید به پروب، سفت بستن پانسمان و محکم قرار دادن پروب بر روی عضو،درصورتی که مریض فیستول وریدی داشته باشد، فرد انمی داشته باشد.

بازگشت به بالا
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×