بخور سرد زیکلاس مد، مدل C04

بخور سرد زیکلاس مد، مدل C04

0ریال
بنر صفحه محصول 1
بنر صفحه محصول 2
بنر صفحه محصول 3
بنر صفحه محصول 4

دستگاه بخور سرد زیکلاس مد، مدل C04

دستگاه‎های بخور سرد رطوبت مورد نیاز فضای مورد نظر را افزایش داده و در صورتی که رطوبت هوا بیش از 43 درصدباشد اکثر ویروس‎های موجود در هوا که باعث سرماخوردگی می‎شوند را کاهش می‎دهد.

در فضایی که رطوبت پایین باشد حدود 70 درصد از ویروس‎ها می توانند به بیماری تبدیل شوند که از راه سرفه نیز قابل سرایت هستند.

دستگاه بخور سرد می‎تواند با افزایش رطوبت محیط تا حد زیادی از سرایت بیماری در فصل زمستان جلوگیری نماید. از نمونه دستگاه‎های بخور که جدیدا به بازار عرضه شده است دستگاه بخور زیکلاس مد C04 می‎باشد.

 

مشخصات فنی بخور سرد زیکلاس مد مدلC04

این محصول دارای طراحی زیبا و منحصربه فرد بوده که دارای چراغ خواب با نور LED می‎باشد.

از ویژگی‎های مهم این دستگاه می‎توان به نشانگر سطح آب مخزن، امکان تنظیم میزان خروجی بخار و ظرفیت مخزن 3 لیتر نیز اشاره کرد.

این دستگاه بخور دارای فیلتر تصفیه آب بوده و در صورتی که سطح آب کاهش یابد یا به صورت ناخودآگاه مخزن از دستگاه جدا شود، دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش می‎شود. این امر طول عمر دستگاه شما را افزایش داده و از خرابی احتمالی جلوگیری می‎نماید.

حداکثر مصرف برق این محصول 25 وات بوده و حداکثر خروجی رطوبت آن 300 میلی لیتر بر ساعت می‎باشد که دارای برس نظافت پیزو نیز می‎باشد.

جهت تنظیم میزان رخوجی رطوبت بایستی به صورت دستی درجه قرار داده شده برروی دستگاه را تنظیم نمود.

این محصول توسط شرکت زیکلاس مد تولید شده و نمایندگی این شرکت در ایران راز طب امیر می‎باشد.

فواید بخور سرد زیکلاس مد، مدلC04

بطور کلی می‌توان گفت بخورهای سرد نسل جدید بخورهای گرم هستند و قابلیت بهتری دارند. از فواید بخور سردخنک شدن فضا در فصل‌های گرم سال است. برای اینکه باعث می‌شوند ذرات آب و بخار بیشتری وارد مجرای تنفسی شود. دستگاه بخور سرد از مکانیزم حرارت و تبخیر آب استفاده نمی‌کند. بلکه با کمک تکنولوژی‌های دیگر تولید بخار سرد می‌کند. از مزایای استفاده از دستگاه بخور سرد یکی ایمن بودن است زیرا آب را حرارت نمی‌دهد و دیگری اینکه صرفه اقتصادی بیشتری دارد. همچنین برای فضاهای بزرگ بهتر است از دستگاه بخور سرد استفاده کنیم.

دستگاه‌های بخور با ایجاد رطوبت می‌توانند از خشکی پوست بدن و مخاط بینی جلوگیری کنند و به عنوان یکی از درمان‌های کمکی در عفونت‌های دستگاه تنفسی فوقانی و تحتانی استفاده شوند.

هنگامی که فرزند شما دچار سرفه های مکرر و گرفتگی در مجرای تنفسی (احتقان بینی) است، یکی از پیشنهادات ایمنی که احتمالا خواهید شنید، وجود رطوبت در هوا است. بخور سرد باعث پراکندگی بخار در خانه می شود و می تواند به کاهش ناراحتی کودک کمک کند.

نکاتی در هنگام استفاده از دستگاه بخورسردزیکلاس مد،مدل C04

برای جلوگیری از رشد میکروب‌ها و باکتری‌ها باید دستگاه بخور سرد را در بازه‌های زمانی مشخص طبق دستورات دستگاه تمیز نموده و مجدد استفاده کرد. همچنین ممکن است مواد معدنی موجود در آب همراه بخار از دستگاه بخور خارج شده و وارد هوا شوند. وجود این املاح معدنی در هوا برای کسانی که از مشکلات تنفسی رنج می‌برند مشکل‌ساز خواهد بود. به همین دلیل باید در نگهداری دستگاه بخور سرد دقت نموده و از آب تقطیر شده در آن استفاده کرد که املاح معدنی در آن در اثر فرایند تقطیر حذف شده است.

مشخصات
دستگاه بخور
نوع دستگاه : بخور سرد
حجم بخار خروجی : حداکثر 300 میلی لیتر بر ساعت
حجم منبع آب : 3 لیتر
تکنولوژی ایجاد بخار : تکنولوژی اولتراسونیک
حداکثر مساحت محیط : 20 الی 30 متر مربع
خاموشی خودکار :
مشخصات عمومی
ابعاد : 200 × 200 × 300 mm
وزن : 1420گرم
کشور سازنده : آلمان
شرکت سازنده : ZYKLUSMED
مدل محصول : C04
بازگشت به بالا
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×