دستگاه اکسیژن ساز 5 لیتری قابل حمل اکساز OXAZ
oxaz 5-liter

دستگاه اکسیژن ساز 5 لیتری قابل حمل اکساز OXAZ
oxaz 5-liter

9%
230,000,000ریال210,000,000ریال

دستگاه اکسیژن ساز 5 لیتری قابل حمل اکساز OXAZ

اکسیژن ساز ایرانی اکساز محصولی از یک برند ایرانی است. این دستگاه قابل حمل بوده و برای استفاده در منزل و درمانگاه ها بسیار مناسب است. این دستگاه با توجه به کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسبی که دارد در لیست بهترین و به صرفه ترین اکسیژن ساز هایی که میتوان تهیه کرد قرار گرفته است.

 اکسیژن ساز ها دستگاه های زندگی بخش برای انسان ها در شرایط بد آب هوایی شهر های بزرگ و بیماری های و عارضه های تنفسی میباشد.اکسیژن ساز ها برای افرادی با بیماری های مربوط به نارسایی ریوی و یا افرادی که در کل سطح اکسیژن خونشان از حالت عادی کم است مورد استفاده میگیرد. 

 

کیفیت تولید بسیار بالا

از دلایل استفاده از اکسیژن ساز های به جای کپسول های اکسیژن این است که نیاز به تعویض و شارژ ندارند و همواره در حال تولید اکسیژن مصرفی مورد نیاز کاربران میباشند. بنابراین نیاز است که کیفیت بسیار بالایی داشته باشد تا در استفاده های طولانی مدت دچار آسیب های فنی نشود. شرکت اکساز با استفاده از مهندسی های دقیق و آخرین تکنولوژی های روز دنیا و همچنین با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و قطعات دقیق محصولی را تولید کرده است که کیفیت دوام و ماندگاری بسیار بالایی دارد.

 در کنار کیفیت بالا سیستم های حفاظتی برای این دستگاه طراحی شده است که مانع آسیب رساندن اختلالات بیرونی میشود. از مهم ترین آن ها سیستم هشدار دهنده نوسانات برق میباشد. نوسانات برق از عمده ترین دلایل خرابی سیستم های الکتریکی است مه اکسیژن ساز قابل حمل 5 لیتری اکساز در مقابل آن ایمن است.

 

بی صدا

برای بیمارانی که نیازمند استفاده از اکسیژن ساز در طول روز و طولانی مدت هستند؛ بسیار مهم است که بی صدا باشد و به راحتی بتوان حمل کرد.دستگاه اکسیژن ساز 5 لیتری قابل حمل اکساز OXAZ تولید صدای کم تمرکز بیماران را بر در طول روز بر هم نمیزند و نیازی به استفاده از لوله های طولانی برای دور کردن دستگاه از بیمار نیست. این ویژگی باعث میشود بیمارانی که به صدا هنگام خواب شبانه حساس هستند اذیت نشوند و خوابی راحت و دلنشین را برای آن ها به ارمغان می آورد. مهندسان OXAZ  با دقت فراوانی این اکسیژن ساز را تولید کرده اند که نیاز به تعمیر و نگهداری خاصی نداشته باشد.

نمایشگر

 

اعلام وضعیت از طریق نمایشگر و هشدار ها

اکسیژن ساز ها پارامتر های متفاوتی از جمله فشار خروجی، میزان خلوص اکسیژن نرخ خروجی و … دارند که نیاز است هر لحظه بر وضعیت این موارد دقت کرد. طراحان شرکت OXAZ توجه ویژه ای بر این مورد داشته اند و در جهت رفع این نیاز به بهترین به شکل، یک نمایشگری حرفه ای طراحی کرده است که تمام متغیر های مورد نیاز را برای کاربران نمایش میدهند تا بر وضعیت فرآیند تولید اکسیژن آگاهی کامل داشته باشند تا بتوانند کنترل دقیق بر روی سیستم انجام دهند.

 

علاوه بر این ویژگی سیستم های هشدار متفاوتی نیز در نظر گرفته شده است که در مواقع اضطرار کاربران را از وضعیت آگاه سازد تا عمل هایی که برای رفع مشکل مورد نیاز است را سریع تر انجام دهند. سیستم های هشداری تعبیه شده برای این دستگاه در مواقع  تغییر غیرعادی در فشار و غلظت اکسیژن، حجم ورودی و نوسانات برقی، کاربر را باخبر میسازد.

 

مشخصات
مشخصات اکسیژن ساز
نرخ خروجی اکسیژن : 5 لیتر
هشدار شدن غلظت اکسیژن :
میزان صدا : کمتر از ۵۰ دسیبل
مشخصه الکتریکی : 220 ولت
نشانگر میزان خلوص :
هشدار نوسانات برق :
خلوص اکسیژن : 95 درصد
مشخصات عمومی
ابعاد : 36 *30 *60 سانتی متر
وزن : ۲۲ کیلوگرم
کشور سازنده : ایران
برای اطلاعات بیشتر می توانید این محصول را در سایت اختصاصی آن مشاهده نمایید.
بازگشت به بالا
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×