اکسیژن ساز قابل حمل ۵ لیتری زیکلاس مد

اکسیژن ساز قابل حمل ۵ لیتری زیکلاس مد

0ریال
بنر صفحه محصول 1
بنر صفحه محصول 2
بنر صفحه محصول 3
بنر صفحه محصول 4

اکسیژن ساز قابل حمل ۵ لیتری زیکلاس مد 

شرکت Zyklusmed از تولیدکننده های به نام در حوزه تجهیزات پزشکی و کمکی برای بیماران می باشد. این شرکت محصولات متنوعی را برای رفع نیار آسان و سریع قشر های مختلف تولید کرده از محصولات معروف این شرکت می توان به ابزار های مانیتورینگ و سنجشی مانند فشار سنج، تب سنج، ترازو و پالس اکسیمتر، دستگاه ها و لوازم درمانی و و تجهیزات کمکی برای اشخاص اشاره کرد. اکسیژن سازها نیز از محصولاتی هستند که این شرکت با توجه به استاندارد های جهانی تولید و عرضه میکند اکسیژن ساز ۵ لیتری زیکلاس مد برای استفاده در منزل و درمانگاه ها تولید شده است و مناسب برای بیماران تنفسی و افرادی است که توسط تجویز پزشک به اکسیژن بیشتری نیازمند هستند. این دستگاه در دوران بیماری کرونا یا همان کووید 19 (COVID-19) کمک حال بسیاری از افراد در جهان بوده است.

مشخصات ظاهری اکسیژن ساز زیکلاس مد

بسیاری از افرادی که مشکلات تنفسی دارند نیازمند هستند که از اکسیژن ساز ها در تمام طول روز استفاده کنند. اکسیژن ساز های قابل حمل برای این دسته افراد مناسب میباشد و به دلیل استفاده طولانی مدت باید در ساخت آن به نکاتی برای حمل آسان تر توجه کرد. زیکلاس مد اکسیژن ساز قابل حمل ۵ لیتری را با ظاهری زیبا تولید و به بازار عرضه کرده است. برای حمل آسان دستگیره ای برای بلند کردن و چرخ ها برای حرکت دادن روی زمین تعبیه شده اند تا عمل حمل در طول روز به سادگی انجام پذیرد. ابعاد این دستگاه 305*300*535 میلیمتر بوده و وزن کل آن 14 کیلوگرم میباشد که برای یک دستگاه قابل حمل مناسب میباشد.

 

مشخصات فنی اکسیژن ساز زیکلاس 

برای ایجاد اکسیژن خروجی با درصد خلوص مطلوب و هوایی تمیز و با کیفیت Zyklusmed دقت زیادی را به خرج داده است. این دستگاه با استفاده از تکنولوژی PSA بی نیاز به ماده های افزودنی شیمیایی است و مجهز به فیلتر های باتری داخلی است تا هوای خروجی از دستگاه کاملا پاک و عاری از مواد شیمیایی و یا آلودگی های محیطی باشد. این دستگاه توان تولید اکسیژن با خلوص 90 درصد به بالا با ظرفیت 5 لیتری را دارد.

 اکسیژن ساز زیکلاس دارای نبولایزر با خروجی اکسیژن نیز میباشد. 

 

ایمنی اکسیژن ساز زیکلاس 

ایمنی رکن مهم دستگاه های حیاتی مانند اکسیژن ساز ها میباشد. بنابراین Zyklusmed با ایجاد ویژگی های هشداری و اعلام وضعیت سعی میکند از طریق آگاه سازی کاربر از وضعیت ورود آسیب های احتمالی به کاربر و دستگاه را حذف کند.  اکسیژن ساز زیکلاس  مجهز به یک نمایشگر LCD است که همواره عملکرد دستگاه مانند میزان خلوص اکسیژن را سنجیده و به کاربر اعلام میکند علاوه بر آن سیستم های هشداری برای انسداد هوا، قطعی برق، فشار بالا و پایین در دستگاه میباشد.

 

 

مشخصات
مشخصات عمومی
ابعاد : 305*300*535
وزن : 14 کیلوگرم
شرکت سازنده : Zyklusmed
بازگشت به بالا
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×